Opieka nad stroną: Agencja Reklamowa Warszawa

Świadczymy m.in. usługi assistance Warszawa – Białołęka. Współpracujemy z prawie wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi na polskim rynku oraz obsługujemy Warszawę-Białołęka. Jeśli jesteś w kropce i niezbędna ci jest pomoc drogowa w okolicach Białołęki sprawdź, ponieważ prawdopodobnie obsługujemy również twoje assistance. Holowanie auto lawetą kierujemy do mieszkańców całego miasta Warszawy.

Posiadamy doświadczenie w branży motoryzacyjnej poparte latami działania, dlatego jesteśmy tak skuteczni w diagnozie usterek. Gdy problem jest prosty, może zostać usunięty od ręki, natomiast gdy jest on poważniejszy, jesteśmy w stanie zaraportować jeden z naszych zaufanych warsztatów mechanicznych.

W ramach assistance warsztat mechaniczny może usunąć awarię w twoim samochodzie. Dzięki długiej obecności na rynku pomocy drogowej nasza firma wypracowała szereg zaufanych kontaktów z warsztatami. Gdy zajdzie taka potrzeba wskażemy profesjonalne miejsce, gdzie problemy z twoim pojazdem zostaną rozwiązane natychmiastowo. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, możemy również odholować auto do miejsca jakie nam wskażesz.

Zapraszamy do współpracy.

USŁUGI assistance ŚwiadczymyW Warszawie- Białołęce
I OKOLICACH