O FIRMIE Holowanie Warszawa Białołęka

Nasza firma jest dostępna 24 godziny na dobę, aby zapewnić pomoc drogową na Mokotowie lub Bielanach dla każdego klienta. Odholujemy każdy pojazd, który jest niebezpieczny lub odmawia posłuszeństwa na terenie województwa mazowieckiego. Ceny za całodobowe holowanie ustalane są indywidualnie.

W stolicy i okolicznych miejscowościach codziennie dochodzi do wielu niespodziewanych wypadków drogowych z udziałem pojazdów. O ile niektóre usterki techniczne można usunąć na miejscu, o tyle inne będą wymagały specjalistycznej uwagi w warsztacie. Konieczne jest odholowanie samochodu do serwisu. Nasza firma dysponuje niezbędnym do tego sprzętem.

Można zadać sobie pytanie, kiedy można holować własny samochód, a kiedy należy wezwać firmę holowniczą. Czynność ta wymaga przygotowania, przestrzegania wymogów technicznych i stosowania się do przepisów ruchu drogowego. Pojazd holujący musi być cięższy od lawety, nie powinien mieć uszkodzonego układu kierowniczego, hamulcowego, ani świateł. Należy wezwać lawetę na pomoc, jeśli pojazd jest uszkodzony lub uległ drobnemu wypadkowi.

Holowanie Warszawa Białołęka

Jakie są najczęstsze sytuacje, w których auto holowanie jest wymagane?

Kolizja: Może to być spowodowane uszkodzeniem zderzaków, drzwi lub tylnej klapy, a także chłodnicy lub miski olejowej, która jest nieszczelna. Jeśli wyciek nie zostanie zatrzymany, pojazd musi zostać przetransportowany przez lawetę.

Przegrzany lub zatarty silnik

Zerwany pasek wielorowkowy napędzający alternator

Problemy z cewką zapłonową i przewodami wysokiego napięcia mogą powodować „szarpanie” pojazdu.

Konieczne może być odesłanie pojazdu do warsztatu w celu usunięcia paliwa i oczyszczenia układu wtryskowego.

uszkodzony układ chłodzenia,

Jeśli usterka czujnika powoduje, że silnik przestaje się uruchamiać lub zagraża bezpieczeństwu jazdy,

Problem z kluczykiem zapłonowym

Karta użyta do uruchomienia samochodu ma problem.

Profesjonalna laweta jest bezpieczniejsza i bardziej efektywna. Profesjonalista nie uszkodzi Twojego pojazdu. Eliminuje to możliwość awarii automatycznej skrzyni biegów lub jej zabrania.

Nasza pomoc drogowa jest w stanie holować samochody nawet do kilku ton. Kiedy opowiesz nam o swojej sytuacji, zdecydujemy, jakiego typu lawety potrzebujesz. Kierowcy często o tym zapominają, gdy są w szoku lub pod wpływem dużego stresu. Dyspozytorzy będą zadawać pytania na Twój temat podczas odbierania połączenia, aby dowiedzieć się więcej:

 • Dokładne miejsce zdarzenia
 • Typ pojazdu, który został uszkodzony
 • Jak wiele osób będzie przewożonych.

Ponieważ wiemy wtedy, jaki sprzęt wysłać, wszystkie te dane są niezwykle ważne. Na przykład, jeśli samochód znajduje się pod ziemią lub w trudno dostępnym miejscu, potrzebne będą inne dane.

Holowanie pojazdu

Jakie samochody możesz liczyć na holowanie Ta oferta obejmuje:

 • Samochody osobowe i samochody zabytkowe
 • Pojazdy użytkowe o maksymalnej masie do 3,5 t
 • Motocykle

Zgodnie z obowiązującymi przepisami samochody nie mogą być ciągnięte w inny sposób niż za pomocą lawety. Oto kilka przykładów samochodów:

Z automatyczną skrzynią biegów – niektórzy producenci nie zezwalają na autoholowanie niektórych modeli. Zezwalają na to jednak na krótkich dystansach i przy niskich prędkościach.

Dostępne z napędem hybrydowym lub elektrycznym

Z zawieszeniem hydropneumatycznym i/lub pneumatycznym, w którym zawiódł silnik

Ze stałym (permanentnym), napędem na obie osie.

Samodzielne holowanie samochodów na autostradach jest nielegalne. Należy skontaktować się z firmą holowniczą.

Holowanie Warszawa Białołęka

Holowanie pojazdu

Profesjonalizm jest dla nas priorytetem. Widać to po sposobie podejścia do klienta, sprzęcie, którego używamy oraz wiedzy, którą posiadamy.

Autoholowanie to sposób na usunięcie samochodu, który nie jest bezpieczny i zabezpieczenie go przed innymi uczestnikami ruchu drogowego. Pojazdy, które doznały poważnych uszkodzeń, takich jak złamana ręka czy inne poważne obrażenia, wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. w wypadkach.

W wielu przypadkach jesteśmy dostępni przez 24 godziny w bardzo trudnych warunkach. Niekorzystne warunki drogowe często powodują wzrost liczby wezwań. Przez większość czasu:

 • pada deszcz
 • mgła
 • Śliskie drogi

Zawsze jesteśmy przygotowani na takie prace, abyśmy mogli szybko reagować. Ale zawsze mamy możliwość szybkiego reagowania i jesteśmy gotowi na każdy rodzaj pracy. Jesteśmy świadomi, że wiele zagrożeń jest częścią naszej pracy, w tym przenoszenie ciężkich samochodów, korzystanie ze śliskiej rampy holownika lub prace drogowe z wykorzystaniem napiętych lin stalowych.

Holowanie Warszawa Białołęka

Ze względu na nierówne drogi i inne niebezpieczeństwa, samodzielne holowanie samochodu jest ryzykowne. Przy ciągnięciu jednego pojazdu za drugim może dojść do uszkodzenia skrzyni biegów lub kół. Wielu z tych problemów można uniknąć, jeśli właściciel skorzysta z usług firmy takiej jak nasza. Holownik to najbezpieczniejszy sposób na przemieszczanie samochodów. Poprzez oddzielenie czterech kół od podłoża, samochód jest dodatkowo chroniony przed zanieczyszczeniami drogowymi. Jest to szczególnie ważne w przypadku modeli z napędem na wszystkie koła bez automatycznej skrzyni biegów z napędem na przednie koła. Ponadto właściciel nie musi się martwić o swój pojazd na dużych łukach lub gdy przyczepa się kołysze. Jazda z przyczepą z platformą jest bezpieczniejsza niż holowanie samochodu za pomocą haka lub systemu z kołami i łańcuchami.

Ile kosztuje laweta? Ceny różnią się w zależności od kilku czynników, takich jak:

 • Odległość zdarzenia drogowego, czyli odległość, jaką muszą pokonać fachowcy z lawetą.
 • Czas pracy
 • Istnieje wiele usług, które są wymagane.

Ale możemy zapewnić, że otrzymasz uczciwą cenę, jeśli Twoja firma jest niezawodna jak nasza.

Jeśli to nie Ty spowodowałeś wypadek, kolizję lub uraz, możesz otrzymać darmowe holowanie w zakresie odpowiedzialności sprawcy. Dodatkowo ubezpieczenie to obejmuje bezpłatną, bezgotówkową naprawę Twojego pojazdu oraz korzystanie z pojazdu zastępczego w czasie naprawy.

Warto mieć przy sobie nasz numer, aby w każdej sytuacji drogowej móc szybko i profesjonalnie uzyskać pomoc.