MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA - Potrzebujesz pilnej pomocy?

Mechanik samochodowy lub elektryk może teraz przyjechać do Ciebie i zdiagnozować problem. Następnie naprawi go u Ciebie w domu lub na drodze. Zadzwoń, aby porozmawiać z fachowcem

KONTAKT - MOBILNA WARSZAWA

MOBILNA WARSZAWA

Masz problem z samochodem? Zapraszamy do kontaktu z nami! Nasi mechanicy przyjadą do Twojego domu specjalnie wyposażonym pojazdem lub mobilnym warsztatem. Zdiagnozują problem i naprawią go. Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas i pieniądze. Jeśli chcesz, możesz nas również odwiedzić. Możesz zadzwonić po elektryka lub mechanika i skorzystać z usług mobilnego warsztatu samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa, GODZINY OTWARCIA

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa

Jesteśmy otwarci każdego dnia tygodnia, od 9:00 do 23:00, więc bez względu na porę, nasi fachowcy mechanicy samochodowi lub elektrycy będą na miejscu, aby Ci pomóc. Wystarczy, że zadzwonisz, aby zgłosić problem z samochodem.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa - USŁUGI:

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa - USŁUGI

Wszystkie usługi, które możemy zaoferować mobilnie są dostępne z dojazdem do klienta.

 Jesteśmy wyposażeni w profesjonalny sprzęt oraz mobilne pojazdy warsztatowe, które są w stanie naprawić każdy rodzaj usterki. Wykonujemy profesjonalną diagnostykę pojazdów, także zajmujemy się elektryką i mechaniką samochodową. Oferujemy pomoc drogową i usługi holownicze.

MECHANIKA SAMOCHODOWA

Naprawy układu hamulcowego: wymiana tarcz hamulcowych, wymiana szczęk hamulcowych, wymiana płynu hamulcowego, wymiana przewodów hamulcowych, płynu hamulcowego, klocków i linek hamulcowych, wymiana i naprawa hamulca ręcznego, wymiana cylinderków hamulcowych, wymiana pompy hamulcowej.

Naprawy układu paliwowego obejmują wymianę filtra paliwa, wymianę pompy wstępnej paliwa, wymianę czujnika ciśnienia paliwa, wymianę przewodów paliwowych, pompowanie nieprawidłowo zatankowanego paliwa oraz osuszanie zbiornika.

Naprawy zawieszenia obejmują wymianę amortyzatorów, sworzni, przegubów, łączników amortyzatorów i łączników stabilizatorów, przegubów, wahaczy, stabilizatorów, tulei stabilizatorów, łączników wahaczy, sprężyn zawieszenia oraz łożysk kół.

Naprawa układu sterowania silnika, w tym wymiana świec zapłonowych, wymiana przewodów zapłonowych, wymiana cewek, wymiana aparatów zapłonowych i wymiana świec żarowych

Naprawa układu kierowniczego (w tym naprawa lub regeneracja maglownicy, wymiana przekładni kierowniczych i wymiana pompy wspomagania układu kierowniczego).

Naprawa układu chłodzenia (w tym wymiana płynu chłodniczego, wymiana chłodnicy i termostatu)

Naprawa układu klimatyzacji: wymiana chłodnicy, filtra kabinowego oraz wymiana sprężarki.

MECHANIKA SAMOCHODOWA

ELEKTRYKA SAMOCHODOWA

Oferujemy kompleksowe naprawy elektryczne pojazdów. Oferujemy:

  • Diagnostykę komputerową
  • Wymiana akumulatorów
  • Kable rozruchowe do awaryjnego zapłonu samochodu

Naprawa, wymiana lub regeneracja alternatorów.

  • Regeneracja, wymiana i naprawa rozruszników
  • Naprawa liczników lub wyświetlaczy
  • Wymiana bezpiecznika

Naprawa jednostki sterującej

Naprawa ABS i ASR

  • Montaż, naprawa i demontaż alarmów i systemów bezpieczeństwa

Dlaczego nie skorzystać z usług mobilnego warsztatu samochodowego?

Mobilne warsztaty to oszczędność czasu i pieniędzy. Jak to możliwe?

ELEKTRYKA SAMOCHODOWA

Klienci nie muszą już dojeżdżać do stacjonarnych serwisów ani czekać na naprawę swojego pojazdu przez mechaników i elektryków. Naprawą samochodu zajmują się specjaliści w mobilnym warsztacie. Natomiast właściciel samochodu może nadal zajmować się swoimi sprawami z domu. My go wtedy naprawimy. Klienci oszczędzają również pieniądze, ponieważ nie muszą wynajmować auto lawety, aby odholować pojazd do serwisu stacjonarnego.

NA CZYM POLEGA PRACA NASZEGO BIURA?

Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Przed przyjęciem pojazdu wystawiamy protokół naprawy, w którym potwierdzamy podjęte czynności. Po wykonaniu specjalistycznej diagnozy informujemy właściciela o wszelkich stwierdzonych usterkach w pojeździe. Przedstawiamy ostateczny koszt naprawy pojazdu w formie kosztorysu, uwzględniający koszty części i usług. Odpowiadamy na wszystkie pytania. Sugestie właściciela są brane pod uwagę przy ustalaniu terminu realizacji naprawy. Po zaakceptowaniu kosztów i przedstawieniu planu naprawy przystępujemy do pracy. Przez cały czas trwania naprawy pozostajemy w kontakcie z naszymi klientami i informujemy ich o postępach prac. Zapraszamy do odbioru samochodu w naszym warsztacie lub dowozimy go pod wskazany przez klienta adres. Następnie rozliczamy się według ustalonej kwoty.